Yenilenen yüzüyle Panel Kabin modelleri Safter Mobo’da

Türkiye’ de Mobo kabinin mucidi Safter Mobo sektöründe ihracat lideri olmaya devam ediyor.

Yenilenen yüzüyle Panel Kabin modelleri Safter Mobo’da

Safter Mobo Modüler Kabin Sistemleri ileri teknolojiyle ürettiği panel kabin modellerini müşterilerinin beğenisine sundu. Genleştirilmiş Polistiren Sert Köpük (EPS)’den üretilen panel kabin modelleri satışa çıktığı an itibariyle büyük ilgi gördü. Kısa sürede bir çok sipariş alan Panel Kabin modelleri Safter Mobo’nun seri üretimiyle kısa zamanda hazırlandı ve sevkiyata hazır hale getirildi.  Araçlara yüklenen Panel Kabin modelleri yola çıktı ve müşterilerine teslim edildi.

45 yıldır sektöründe kalite ve güvencenin adresi Safter Mobo yaptığı AR-GE ve geliştirme çalışmalarıyla EPS Panel Kabin üretimi ve tasarımını sektöründeki rakiplerine göre üst seviyeye çıkararak yenilenen panel kabin modelleriyle sektörünün lideri konumunda. Kabin sistemini oluşturan tüm paneller Yüksek Yalıtımlı Sandviç Panel, Genleştirilmiş Polistiren Sert Köpük ‘den (EPS – Expanded Polystyren Foom) (SAC+EPS+SAC) olarak imal edilmektedir. Safter Mobo Panel Kabinler rakiplerine göre taşıyıcı malzemeleri elektrostatik boyalı “t” kalınlığı yüksek olarak üretilmektedir. Panel kabin sistemi dayanımı yüksek, kolay temizlenir ve uzun ömürlü yapıya sahiptir. Safter Mobo panel kabinler yüksek kalitede ısı, ses ve su yalıtımı sağlamaktadır. Safter Panel Kabinlerigüvenlik kabini, bekçi kabini, bahçe kabini, malzeme ve mini depo kabini, şantiye kabini ihtiyaçlarına ekonomik kabin çözümleri sunar.Mobo kabin sistemleriyle adını tüm Dünya’ya duyuran ve Türkiye ve Dünya’nın en çok tercih edilen Mobo Kabin modellerini üreten Safter Mobo şimdi Panel kabin modelleriyle de kısa sürede en çok tercih edilen marka oldu.  Safter Mobo Panel kabinleri uygun fiyatları ile ihtiyaçlarınıza cevap veriyor.

EPS Panel Kabin modelleri arasında 240x400 ölçülerinde mini konteyner modeli de bulunmaktadır. Safter Mobo opsiyonel, ergonomik ve modern tasarımlarıyla birinci sınıf hammadde kullanımı ve seri üretimiyle sektörünün en çok tercih edilen kabin markası.


PANEL KABİN AVANTAJLARI NELERDİR?

  • Kolay taşınabilir olması
  • Daha az alana ihtiyacı olması
  • Kolay kurulum ve taşınabilir olması
  • Düşük maliyetli ve uygun fiyatı olması
  • Kabinlerin istenildiği gibi tasarlanabilir olması
  • Isı ve ses yalıtımı sağlaması
  • Su geçirmez olması


 

Telefon

Whatsapp

Mesaj